برگزاری سمینار تخصصی مدیریت تحول کسب و کار با متدهای Google Sprint 2017

Posted by | اخبار پرداد, استارتاپ ها, طراحی, کسب و کار, مدیریت تحول کسب و کار | No Comments

طی یک دهه اخیر شاهد تحولات چشمگیر در حوزه کسب و کار داخلی و خارجی بوده ایم که عامل اصلی این تحولات، توسعه و کارایی فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک در جهان است. از پیامدهای این تحولات، می توان به تغییراتی مانند خروج کسب و کارهای بی شمار از چرخه بازار و جایگزینی آنها با کسب وکارهای نوین و موفق اشاره کرد.
یکی از دلایل ظهور و موفقیت کسب و کارهای نوین، بهره گیری از علومی است که توسط دانشمندان و پژوهشگران دانشگاهی و متخصصین، فعالان و واحدهای مدیریت دانش شرکت های عظیم در عرصه بین المللی حوزه کسب و کار تولید و منتشر شده است، که موفق ترین آنها شرکت گوگل است، این شرکت با معرفی متدهای طراحی اسپرینت صاحبان ایده، کارآفرینان و صاحبان و مدیران کسب و کار را قادر می سازد تا بدون سرمایه گذاری و ساخت ایده های خود در سریع ترین زمان ممکن، آنها را به بوته آزمایش گذاشته و از اجرایی بودن آنها اطمینان حاصل کنند.
شرکت پردادرایان، به عنوان یکی از فعالان حوزه فناوری اطلاعات، تجارت الکترونیک وکسب و کارهای نوین قصد برگزاری سمینار مدیریت تحول کسب و کار با بهره گیری از متدهای اسپرینت گوگل ۲۰۱۷ با حضور صاحبنظران مجرب در عرصه های عملیاتی را برای اولین بار در ایران دارد.
حضور مدیران ارشد دولتی به عنوان متولیان اصلی عرصه های قانونگذاری و تجارت کشور و بیان مطالب و نکات ارزشمند ایشان در این زمینه، می تواند راهگشا و تسهیلگر حوزه های کسب و کار و تجارت باشد؛ نکاتی مانند اطلاعات کلان آماری. اطلاعات آماری و راهکارهای قانونی در این راستا تاثیرات شگرفی در موفقیت و رشد کسب و کارهای نوین کارآفرینان، صاحبان و مدیران کسب و کار های موجود، متخصصین حوزه های اصلی و مرتبط با کسب و کار، دانشجویان رشته های مختلف و علاقه مندان به مباحث این حوزه دارد. این امر می تواند منجر به عملیاتی شدن اطلاعات کلیدی و ارزشمند، بمنظور پویایی و بروزرسانی کسب و کار ها باشد، تا بیش از پیش شاهد پیوند عمیق، رشد و رونق اقتصادی در عرصه استان و کشور باشیم.
با توجه به اینکه کارگاه های آموزشی، علمی و عملی همواره به عنوان شاخص ترین ابزار انتقال اطلاعات، ایجاد پویایی و هم افزایی در توسعه دانشی و بینشی در جهان شناخته می شوند، در این رویداد کارگاه معرفی، بررسی و بکارگیری متدهای مطالعه شده، علمی و قدرتمند اسپرینت گوگل توسط مربیان مجرب با هدف اطلاع رسانی و افزایش آگاهی جمعی و توسعه و ترویج شیوه های تحقیق محور و تعاملی در میان فعالان و علاقه مندان حوزه تجارت و کسب و کار برگزار خواهد شد.

پیام نوروزی سال ۱۳۹۶ شرکت پرداد رایان

Posted by | Uncategorized | No Comments

با درود و شاد باش فرارسیدن بهار و آغاز سال پر ثمر ۱۳۹۶ 

سال ۱۳۹۵ در حالی سپری گردید که همچنان بزرگترین چالش پیش روی کسب و کارهای نوین (تجارت الکترونیکی) در ایران ضعف در قانونگذاری است.

علی رغم پدید آمدن استارتاپ های موفق و ثمرده در صنعت تجارت الکترونیکی ایران همچنان ابهام در برخی موضوعات، گام های پیشرفت و توسعه این صنعت را پر چالش نموده است.

امید است با بهبود چشم گیر قانونگذاری و رفع ابهامات موجود در این صنعت سالی مملو از شوق تجاری میان فعالان و مخاطبان این حوزه موجب پیشرفت بیش از پیش جامعه کسب و کار و رونق اقتصادی در ایران سرفراز گردد.

با احترام

سید جواد سلیمی

مدیرعامل

افتتاح دفتر خالق لوگوی اپل در ایران

Posted by | طراحی | No Comments

آقای راب جانف طراح لوگوی اپل با همکاری دیزاین وند یکی از معتبر ترین دفاتر طراحی در ایران، دفتر بین المللی خود در خاورمیانه را افتتاح کرد. تجربه حضور او در ایران می تواند فرصت تازه ای برای بهره گیری از تجربه ای کارآمد و بین المللی برای مشتری های ایرانی و با حفظ هویت و فرهنگ ایرانی باشد.

طراحی لوگو فارسی گوگل رونمایی شد

Posted by | دنیای وب | No Comments

یکی از مدیران ارشد گوگل که ایرانی آمریکایی بنام امید کردستانی در کنفرانس خبری که در سانفرانسیسکو آمریکا برگزار شد، عنوان کرد که قصد داشتیم ورژن جدید لوگوی رسمی گوگل رو به یکی از زبان‌های زنده دنیا بجز انگلیسی معرفی کنیم، پس از رایزنی با کارشناسان و نظر سنجی از میلیون‌ها کاربر اینترنت در سراسر جهان، زبان فارسی بیشترین رای را کسب کرد و ما تصمیم گرفتیم لوگوی جدید گوگل رو به فارسی منتشر کنیم؛ کردستانی افزود: چینی‌ها در ابتدا با این انتخاب ما کمی مشکل داشتند و در یک حرکت اعتراضی اعلام کردند ما پرجمعیت ترین ملیت کره زمین هستیم و زبان و خط چینی شیرین و خوش استایل است و گوگل باید لوگوی جدیدش را به الفبای چینی تبدیل کند، اما حتی آنها هم در نهایت تسلیم شده و پذیرفتند که لوگوی گوگل به فارسی، جذابیت بیشتری دارد و بهترین گزینه موجود میتواند باشد! لوگوی فارسی گوگل با همان رنگ‌های لوگوی انگلیسی، از میانه ماه می ۲۰۱۶، جایگزین لوگوی فعلی این غول اینترنتی خواهد شد.

پیام تبریک آغاز سال ۱۳۹۵ شرکت فناوری برتر پرداد رایان

Posted by | عمومی | No Comments

شرکت فناوری های برتر پرداد رایان آغاز سال ۱۳۹۵ خورشیدی را به همه ایرانیان و پارسی زبانان جهان تبریک گفته و برای همه عزیزان آرزوی بهروزی، شادکامی و سلامت از خداوند مهربان خواستار است.

امسال جمله معمار رویاهای خود باشید بر زبان تمامی انسان نیک جاری هست، به پیروی از این تفکر امیدوارم بهترین طراح و معمار رویاهای خود باشید.

با احترام

سید جواد سلیمی

مدیر عامل

طراحی تصویر : حامد عامری

حضورنماینده شرکت پرداد رایان دررویداد نوآورانه خدمات نوین مالی و پرداخت Fintech – تهران اسفند ۹۴

Posted by | اخبار پرداد | No Comments

فین‌تک (FinTech)یا فناوری مالی (Financial Technology) به مجموعه‌ای از کسب و کارها گفته می‌شود که به بهره‌گیری از توان نرم‌افزاری و البته سخت‌افزارهای مبتنی بر فناوری‌های پیشرفته به ارائه خدمات مالی نوآورانه می‌پردازند.

نماینده پرداد رایان در این رویداد با ارائه طرح نوینی در چهارچوب حمایت از حقوق کاربران آنلاین توانست از میان ۶۰ ایده مطرح شده در رویداد جزو ۱۵ ایده برتر قرار بگیرد.

حمایت پرداد رایان از کنفرانس تجربه کاربری شیراز

Posted by | حمایت ها | 6 Comments

کنفرانس تجربه کاربری شیراز یکی از برنامه‌های علمی جامعه تجربه کاربری شیراز است و با رویکرد «ارتقای کیفیت زندگی» برگزار می‌شود.

کشورهای پیشروی جهان سالهاست که با بکارگیری تجربه کاربری (User Experience) در طراحی محصولات و خدمات خود به پیشتازان بازار تبدیل شده و سهم بزرگی از رقابت جهانی را به خود اختصاص داده اند.

برگزار کنندگان این کنفرانس در تلاش هستند با گسترش تفکر تجربه کاربری در صنایع، نقشی در شتاب دهی به توسعه و ارتقای جایگاه علمی کشور داشته باشند.

این رویداد ۴ هدف را دنبال میکند:

  • کارآفرینی و نو ارزش‌ آفرینی با نگرش و تفکر طراحانه     
  • ترویج فرهنگ اهمیت به رضایت بخشی در محصولات و خدمات
  • فراهم کردن زمینه‌های لازم برای ارتقای سطح کیفیت زندگی
  • معرفی و گسترش شبکه متخصصین تجربه کاربری

مخاطبان این رویداد مدیران و صاحبان کسب و کار، افراد متخصص در حوزه طراحی تجربه کاربری(UX) و رابط کاربری(UI) و علاقه مندان به این حوزه ها را تشکیل می دهند.

شرکت فناوری برتر پرداد رایان با حمایت معنوی این رویداد و همکاری در برگزاری کنفرانس در تلاش است با هر چه بهتر برگزارشدن این رویداد گام موثری در ارتقاء آگاهی جمعی در حوزه های فناورانه بردارد.

پیشینه شرکت فناوری برتر پرداد رایان و چشم انداز آن

Posted by | اخبار پرداد | 2 Comments

با پیشینه ۱۵ سال فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات در شیراز و جنوب کشور افتخار همکاری با سازمان های دولتی، آموزش عالی و غیر انتفاعی را داریم، همچنین فعالیت مستمر در بازار کامپیوتر و ارائه خدمات به بیش از ۱۰۰۰ مجموعه خصوصی و دولتی در فهرست خدمت رسانی این مجموعه تا به امروز بوده است.

با رشد روز افزون فناوری اطلاعات و پیوسته آن خدمات تجارت الکترونیک و فعالیت های مدرن حوزه کسب و کار در حال حاضر با سرمایه فکری جوان و خلاق، با تجربه و ماهر در این حوزه به عنوان یک تیم در حال فعالیت مستمر امید بر آن داریم در زمینه فرهنگ سازی اعتماد و کاربردی کردن خدمات تجارت الکترونیک گام موثری برداشته و در بهبود ساختار های تجارت الکترونیک موثر باشیم.

سید جواد سلیمی

مدیر عامل